Novinka letošního ročníku - FIREMNÍ TÝMY

Zpět

Letos poprvé otevíráme kategorii Firmní týmy. Pokud se nemůžete odtrhnout od svých kolegů a rádi spolu trávíte čas i mimo práci, je tohle to pravé pro vás.Info o kategorii
Soutěží se ve složení dva zaměstnanci jedné firmy. Nemohou zde tedy být zařazeni závodníci z dětských, dorosteneckých a juniorských kategorií. Pro vyhodnocení v celém seriálu je nutné dodržet dvojice při všech závodech. Každý ze závodníků závodí ve své kategorii a svých vzdálenostech, dle pořadí získají body, které se sečtou a následně vyhodnotí. Tým se přihlašuje na prvním možném závodě. Celkově bude tým vyhodnocen za předpokladu absolvování min. třech závodů.
Body získávají v závislosti na pořadí a počtu závodníků v kategorii (např. 1.místo při 2 závodnících znamená 0,5 bodu, 1.místo při 10ti závodnících znamená 0,1 bodu).Vítězí tým s nejnižších bodovým ziskem. Týmy, které chtějí být hodnoceny i v celkovém pořadí seriálu je třeba registrovat nejpozději před druhým závodem.

Registrace
Registrovat se můžete přímo namístě v den konání závodů, nebo zvolit rychlejší a pohodlnější možnost - ONLINE REGISTRACI zde na webu.